Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

zelk kréta

Dovolená Kréta (Řecko) • CK Blue Style

Kréta - dovolená a Last Minute zájezdy • CK Blue Style

Řecko, Kokkini Hani - Dovolená 2022 | GlobusTravel

Středisko Kokkini Hani se nachází na severním pobřeží ostrova Kréta, 13 km východně od hlavního města Heraklion. Je součástí cca 6 kilometrů dlouhého pásu, ve kterém se navzájem prolínají letoviska Kokkini Hani, Gouves, Analipsi a Anissaras.

Kréta | Brenna

Řecko - Kréta - V řecké mytologii se praví, že když se otec lidí a bohů Zeus rozhodoval, kde se má narodit, vybral si jeskyni v pohoří Dikté na Krétě. Dodnes se tomu nikdo nediví, protože tento největší řecký ostrov, ležící jihovýchodně od...

Kréta: letovisko Stalis (Stalida)

Stalida (též často Stalis) je turistické městečko na severním pobřeží Kréty nedaleko města Malia. Dneska už jde prakticky o spojenou aglomeraci s Malií, cesta pěšky trvá asi dvacet minut.

Kréta, pláž Balos Lagoon, Řecko | Krásné pláže

Severozápad ostrova Kréta ukrývá jedno z nejkrásnějších míst, které můžete v Řecku navštívit. Je jím poloostrov Gramvousa, ostrov Tigani a obrovská laguna s bílo růžovým jemným pískem, mělkou vodou a pláží Balos.

Kréta dovolená 2022, Řecko - 391 zájezdů - Invia

Dovolená Kréta 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Kréta, Řecko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Kréta Chania, Řecko

Velké a rušné přímořské letovisko Chania se nachází v severozápadní části řeckého ostrova Kréta, cca 141 km západně od hlavního města Heraklion (Iraklion). Chania, někdy označována také jako "Benátky východu", je druhé největší město na...

Kréta | Cedok

Řecký ostrov Kréta – ostrov dávno zapomenutých civilizací, místo hrdinských postav a bohů, rodiště slavných hudebníků, básníků a jiných umělců, ale i statečných politických vůdců.

Manolis (Kréta, Plakias) | Viamare

Zajímá vás Manolis? Máme pro vás kompletní informace o vybavení, pokojích i službách. Zjistěte, proč vyrazit právě sem!

Kréta informace pro turisty |

Kréta, Rady a tipy na dovolenou do destinace Řecko - aktuální počasí, měnové kurzy, roaming, hotely a další. Nechte si poradit než vyrazíte!

Největší internetový výběr letů

Nejlepší cena zaručená

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Ověřit letenky