Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

stará novalja chorvatsko apartmány

Apartmány Pag Stara Novalja - Apartmány Bella...

Apartmány Bella Pag Stara Novalja - Ostrovy - Kontaktní osoba Patricia Badurina

soukromé apartmány Stará Novalja | Kvarner - Chorvatsko

Stará Novalja se nachází na mírném svahu na severozápadní části ostrova Pag. Je to malá zátoka s písčitými plážemi. Trinćel je atraktivní písečná pláž za začátku Staré Novalji.

Ubytování Stará Novalja, ostrov Pag, Chorvatsko | Novalja

Apartmány Stará Novalja na ostrově Pag – ubytování u moře v oblíbeném chorvatském letovisku Stará Novalja. Vhodné pro rodiny s dětmi. Český delegát k dispozici!

Apartmány v Chorvatsku | Novalja

Vyhledávání volných apartmánů v Chorvatsku podle zadaných požadavků: termínu, počtu ložnic, vzdálenosti od pláže, klimatizace, internet, bazén apod.

Apartmány Mira, Stará Novalja, Chorvatsko | Novalja

Apartmány Mira v Starej Novalji na ostrove Pag, 370 m od kamienkovej pláže. Na piesočnú pláž Planjka je to 480 m. 1 dieťa do 3 rokov zdarma! Gril pri dome.

Levné ubytování a apartmány Stara Novalja Chorvatsko

Rezervujte si apartmán v destinaci Stara Novalja. Vybírejte z nabídky levného ubytování v soukromí i luxusních apartmánů. Rychlá a bezpečná rezervace za nejlepší cenu.

Adria Databanka - Ubytování Chorvatsko

Adriadatabanka – cestovní kancelář specializující se na ubytování Chorvatsko.Osvědčená kvalita našich služeb – ubytování v apartmánech, penziony, robinzonády, vily, majáky, objekty se čluny, luxusní rodinné hotely.

Apartmány Chorvatsko | Novalja

Apartmány Chorvatsko výhodně. Nabízíme pěkné soukromé apartmány pro dovolenou v Chorvatsku - apartmány s výhledem na moře, s klimatizací, s bazénem i s grilem.

Apartmány Vlahović, Novalja, Chorvatsko | Novalja

Apartmány Vlahović ve východní části města Novalja, 280 m od oblázkové pláže. Doporučujeme využít pláž Babe nebo pláž Planjku ve Staré Novalji.

Apartmány Roni, Stará Novalja, Chorvatsko | Novalja

Moderné apartmány Roni pre 2-5 osôb v Starej Novalji na ostrove Pag - 550 m od kamienkovej pláže. Na piesočnú pláž Planjka je to 660 m. 1 dieťa do 3 rokov zdarma!

Největší internetový výběr letů

Nejlepší cena zaručená

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Ověřit letenky