Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

lordos beach kypr čkyně

Larnaca -

Říká se, že Larnaca je branou do Kypru, je zde letiště i moderní přístav jachet. Je důležitým turistickým střediskem, které je dál od vlastního centra města. V z

Hotel Lordos Beach - Larnaca - zájezdy a recenze 2020 ...

Zájezdy do hotelu Lordos Beach, Larnaca, Kypr - porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.

Recenze hotelu Palm Beach Hotel&Bungalows

Prohlídka hotelu PALM BEACH**** Palm Beach Hotel&Bungalows ***** (Kypr - Larnaca - Dekelia) Hotel leží v zahradě přímo u pláže v hotelové zóně Larnaky.

TRAVEL1 - Vaše cestovka | Larnaca, Kypr

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Hotel Lordos Beach, Larnaca, Jižní Kypr (řecká část), Kypr

Hotel Lordos Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou na Kypr odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Larnaca se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech.

Dovolená Larnaca, Kypr | CK ČESTYL

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Larnaca, Kypr | Cestovní kancelář Natour

Nabízíme 12 ubytovacích kapacit za cenu 12 639 Kč - 74 637 Kč.. Počasí Dnes

Lordos Beach **** | Jižní Kypr - Larnaka - Kypr - Blue Sky ...

Ubytujte se vešpičkovém ubytovacím zařízení - Lordos Beach a poznejte krásnou destinaci Kypr. Cestovní kancelář na trhu již od roku 1999 Důležité odkazy ... je Kypr plný muzeí a historických památek od antických vykopávek po malované byzantské kostel

CK optitravel | Larnaca– místo pro ideální dovolenou

Dovolená Larnaca – místo, kde naberete novou energii. Vyberte si ze široké nabídky zájezdů od 12 629 až po 74 552. V kategorii Kypr - Jižní Kypr - Larnaca najdete celkem 10 nabídek na dovolenou a zájezdy do Larnaca, Kypr.

Lordos Beach, Kypr, Larnaca , 20.06.19, Polopenze |BGC Travel

Lordos Beach, Kypr, Larnaca, 20.06.19, Polopenze. V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Největší internetový výběr letů

Nejlepší cena zaručená

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Ověřit letenky