Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

kultura rakousko itálie

Toskánsko - klenot historie, kultury a gastronomie - Itálie...

Itálie se skládá z 20 regionů, obývá ji asi 60 miliónů obyvatel. U turistů si získala přívlastek „slunná“. Itálie je klasickou zemí cestovního ruchu, pyšnící se nesčetným množstvím kulturních památek, které každoročně lákají milióny turistů.

Zajímavosti Rakousko - památky a místa k vidění - Vše kolem...

Rakousko patří mezi oblíbenou lokalitu pro cestovatele z celého světa. V létě nabízí kilometry turistických tras, cyklistické stezky a koupání v nádherně čistých jezerech. V … Zajímavosti Rakousko – památky a místa k vidění Celý článek »

Itálie (Co navštívit a vidět,zajímavá místa,památky,průvodce...

Itálie nabízí od všeho něco a procestovat ji celou, poznat její kultura a všechna zákoutí, Vám zabere pěkných pár let. Pojďte proto nyní s námi prozkoumat ta nejzajímavější místa, která tahle země nabízí.

Online: Itálie - Rakousko 2:1, Osmifinále 2 -

Fotbalisté favorizované Itálie se ve večerním osmifinále mistrovství Evropy utkají v Londýně s Rakouskem.

Kultura - Itálie

Tato sekce je věnována kultuře. Naleznete zde především divadla a to nejen pražská divadla , ale i divadla ostatních krajů jakými jsou například: Branické Divadlo, Divadlo Bez zábradlí, Divadlo ABC, D

Jazyk, kultura a lidé v Rakousku |

Jak se mluví v Rakousku? Objev v krátkosti historii, kulturu, svátky a jiné užitečné informace jako kde leží Rakousko a jakou má rozlohu?

Rakousko Kolín •

Na najdete 11 firem, které nabízí Rakousko v Kolíně a okolí. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba Českobrodská CK, s.r.o., CA Elka, LIDO-CS, s.r.o.,.

Praktické informace při cestě do Rakouska -

Praktické cestovní informace za účelem návštěvy Rakouska – vstupní podmínky včetně víz a pasů, měna a ceny, zdraví a bezpečnost, jazyk, místní kultura a stravování.

Jazyk a kultura v Itálii - památky Unesco •

Itálie je známá především svým kvalitním zbožím, do kterého patří hlavně oblečení, boty či kabelky. Však i zdejší města jako Milán, Řím či Florencie patří ke známým módním centrům světa.

Zajímavosti Rakouska - památky a zajímavá místa k navštívení...

Rakousko není jenom Vídeň, řízky a lyžovačka. Stačí zajet kousek za hranice naší republiky a ocitnete se v ráji cestovatelů. Nádherné vrcholky alp, monumentální architektura historických měst, památky Unesco na každém kroku, stříbromodrá...

Největší internetový výběr letů

Nejlepší cena zaručená

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Ověřit letenky