Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

izrael na kypru kyrenia

Kyrenia, která se nachází v severní části Kypru, je jedním z nejoblíbenějších míst na celém ostrově a je známá především jeho zajímavými kulturními památkami a malebnou krajinou. Díky tomu mnoho turistů dává přednost odpočinku zde.

Velmi luxusní resort, který uspokojí velmi náročné hosty. Hotel získává své klienty díky své poloze přímo na pláži, příjemnou atmosférou a kvalitou nabízených služeb. Chtete také prožít krásnou dovolenou na Kypru?

Kyrenia je jedno z nejpopulárnějších turistických letovisek na Kypru. Je to velice známé místo a to díky krásnému pohoří, úžasným výhledům na moře, hotelům a plážím.

Město Kyrenia se pyšní velkým množstvím historických památek, které společně s úzkými uličkami lemovanými obchody a krámky dotváří jedinečnou atmosféru města.

Kyrenia leží na území Severního Kypru v podhůří Kyrenejských hor a patří mezi nejkrásnější města severní části ostrova. Nad Kyrenií se tyčí dvě zříceniny - zřícena hradu Buffavento a hradu Svatého Hilariona.

Kyrenia last minute Severní KYPR - last minute, first minute, katalog, informace: Menší malebné městečko, které leží na severním pobřeží ostrova. Dnes Kyre

V severní části Kypru, po přechodu hranic, navštívíte opatství Bellapais, které bylo založeno mnichy z Jeruzaléma. Zdejší místo, svého času nejhonosnější klášter na ostrově, naskýtá úžasný výhled do krajiny.

Užijte si dovolenou ve městě Kyrenia (Girne) v Severní Kypr. Máme pro vás skvělou nabídku ubytování a zážitků k tomu.

Na severním, tedy tureckém pobřeží Kypru, které není příliš zasaženo turistickým ruchem, se rozkládá příjemné pobřežní letovisko Kyrenia.

Hledáte-li klidné letovisko plné historie, přírody a kultury, pak je Kyrenia přesně pro vás. Nachází se na severním pobřeží ostrova Kypr v podhůří Kyrenejských hor a nabídne zážitek především pro milovníky historie.

Největší internetový výběr letů

Nejlepší cena zaručená

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Ověřit letenky