Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

izrael kypr na vodu

Nejčistší vodu na koupání má ze zemí Evropské unie Kypr - TTG...

Nejčistší vodu na koupání má ze zemí Evropské unie Kypr, ukázalo srovnání Evropské agentury pro životní prostředí. Za tímto ostrovním státem ve Středo

Nová naleziště zemního plynu vyvolávají spory o vedení mořských...

Nová obří naleziště zemního plynu využívají v současnosti státy východního Středomoří. Země jako Izrael a Egypt ho nyní exportují a podle dohody uzavřené minulý týden jím budou zásobovat i Evropu.

Teplota vody Středozemního moře - Řecko, Chorvatsko, Kypr a...

Aktuální teplota moře, slanost moře, výška vln a síla větru v Řecku, na Kypru i v Evropě (Středozemní moře). Online teplota vody s předpovědí na další dny.

Izrael chce na Kypru zbudovat nákladní přístav pro Pásmo Gazy...

Na Kypru by mohl vzniknout nákladní přístav určený pro námořní dopravu zboží do Pásma Gazy. Zájem Izraele potvrdily kyperské úřady. Kvůli námořní blokádě Izraele a Egypta putuje všechno zboží do Pásma Gazy nákladnou dopravou po souši.

Řecko, Turecko, Izrael, Kypr z Pireu na lodi Norwegian Jade...

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

Izrael - Rhapsody of the Seas - Izrael, Kypr (Haifa) - Open...

Haifa (Izrael) - Limassol (Kypr) - Haifa (Izrael). Tyto menší lodě nabízí intimnější, ale přesto elegantní a luxusní prostředí. Najdete tu sluncem zalitá…

Izrael, Kypr, Řecko z Haify na lodi Rhapsody of the Seas...

Haifa nabízí překrásné pláže, zajímavé historické a náboženské památky i výtečnou gastronomii. Nechte se uchvátit bahaistickou svatyní a jejími terasovitými zahradami, zapsanými na seznam Unesco.

Izrael, Egypt, Turecko, Kypr z Haify na lodi Costa Venezia...

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

Azamara Pursuit - Řecko, Kypr, Izrael (z Pirea) - Pohodové...

Athens (Piraeus) (Řecko) - Limassol (Kypr) - Haifa (Izrael) - Haifa (Izrael) - Jerusalem (Ashdod) (Izrael) - Jerusalem (Ashdod) (Izrael)..

Nejčistší vodu na koupání má ze zemí Evropské unie Kypr - Naše...

Nejčistší vodu na koupání má ze zemí Evropské unie Kypr, ukázalo srovnání Evropské agentury pro životní prostředí. Za tímto ostrovním státem ve Středozemním moři skončily na druhém, třetím a čtvrtém místě Rakousko, Řecko a Malta.

Největší internetový výběr letů

Nejlepší cena zaručená

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Ověřit letenky