Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

hotel fortuna hlavolam egyptská věž

Velmi oblíbený hlavolam Rotační věž. srovnejte barvy do sloupců. Zdá se to velmi jednoduché, ale, ...

Hrajte si a učte se zároveň! Věž hlavolam Quatro naučí děti třem základním barvám a procvičí si díky ní i jemnou motoriku a prostorovou představivost.

Skládací věž barevná hlavolam v novém provedení. Věž se skládá z různobarevných dílků, které navíc mají rozdílné tvary, ale při správném složení do sebe zapadnou a vytvoří věž.

Sada dvou barevných hlavolamů, který funguje na principu Babylonské věže. Babylonská věž je hlavolam ve tvaru válce, v jehož vnitřku je v šesti horizontálně otočných vrstvách umístěno 36 různě barevných dílků v oddělených přehrádkách.

Dřevěný hlavolam Věž Úkolem hlavolamu je sestavit všechny kuličky podle jejich barvy do základní sestavy.

Hledáte Hlavolam věž, tak navštivte největší internetový obchod na Ptákoviny. Dovážíme ze Španělska, Anglie, Německa, Itálie a Mexika, ale máme i vlastní výrobu. Provozujeme e-shop, velkoobchod a kamennou prodejnu v Českých Budějovicích...

Hledáte hlavolam věž? vám nabízí širokou nabídku produktů a jejich recenzí. Snadno si u nás také porovnáte cenu a dostupnost u řady prodejců.

Logika a motorika se procvičují ruku v ruce s tímto krásným dřevěným hlavolamem. Na destičkách jsou různě nalepené kostičky, ty jsou doplněny 4

Albi Hlavolam Věž Dřevěný hlavolam ve tvaru věže. Cílem hry je rozložit a opět složit dřevěnou věž. Věk: 6+ Materiál: bambusové dřevo Počet hráčů: 1 Délka

Hledáte Skládací věž barevná - hlavolam? nabízí Skládací věž barevná - hlavolam od 251 Kč. Porovnejte si ceny z mnoha obchodů v ČR.

Největší internetový výběr letů

Nejlepší cena zaručená

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Ověřit letenky