Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

hotel&casino santana beach kréta

Hotel Europa Beach**** - Řecko 2022 | CK Emma

Hotelový komplex skládající se z bungalovů se nachází v krásné zahradě 1 km od letoviska Analipsi (Řecko, Kréta). Od písečně‑oblázkové pláže jej dělí pouze místní komunikace. Součástí hotelu je hlavní restaurace, snack bar, lobby bar (Wi‑Fi...

Recenze hotelu Serita Beach Hotel ***** - Kréta, Řecko 2022...

Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.

Hotel Corissia Beach, Kréta, Řecko – dovolena a last minute...

Hotel Corissia Beach, Kréta, Řecko dovolená a last minute zájezdy koupíte nejvýhodněji u německých cestovních kanceláří. Užijte si dovolenou na plno a za skvělou cenu.

Hotel Kiani Beach Resort - Řecko |

Zájezdy do hotelu Hotel Kiani Beach Resort od všech CK na jedné adrese! Žádné poplatky Porovnávač zájezdů Platba Online Rychlé vyřízení.

Carana Beach Hotel - Mahé, Seychely - Dovolená | Cedok

Hotelové resorty, butikové hotely i apartmány či vily tvoří perfektní zázemí pro ničím nerušené výjimečné dny, bílé písečné pláže, které patří k nejlepším na světě, safírově modré moře, celoročně příjemné počasí, rozmanitou krajinu...

Hotel Sol Marina Beach (Léto 2022) • Kréta • Řecko • CK Blue...

Hotel leží v oblíbeném prázdninovém plážovém letovisku. Skutečnost, že se nalézá pouhých 19 km od města Heraklion, 15 km od letiště a kousek od Hersonissosu, z něj dělá ideální základnu k prozkoumání krás ostrova.

Hotel Horizon Beach - ubytovanie Stalis Kréta Grécko | Cestovná...

Letná Last Minute dovolenka 2022 v Horizon Beach - Grécko Kréta s CK Solvex. Cena už od 509€ v termínoch od 10.9.2022 do 28.9.2022. Viac na

Hotel Civitel Creta Beach (Léto 2022) • Kréta • Řecko • CK Blue...

Hotel leží jen pár metrů od křišťálově čistých vod Egejského moře u pláže Civitel Creta. Tento hotel se může pochlubit panoramatickým výhledem na oceán, krásně zařízenými pokoji a bungalovy, které jsou obklopeny svěžími zahradami, a nabízí...

Hotel Cactus Beach Hotel Bungalows - Řecko |

Zájezdy do hotelu Hotel Cactus Beach Hotel Bungalows od všech CK na jedné adrese! Žádné poplatky Porovnávač zájezdů Platba Online Rychlé vyřízení.

Hotel Kalia Beach, Řecko Kréta - 8 817 Kč Invia

Prohlédněte si recenze hotelu Kalia Beach, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Kalia Beach, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Kalia Beach na největším online prodejci zájezdů v ČR.

Největší internetový výběr letů

Nejlepší cena zaručená

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Ověřit letenky