Tabletový systém BESSTER

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


Výrobce:
Zvolte variantu produktu
Varianta Skladem Cena
bez DPH   s DPH    

kód: FRG08009KV
2 074 Kč 2 510 Kč
miska kulatá objem 0,5 lit.
kód: FRG08009KV-1
72 Kč 87 Kč
miska oválná objem 1 lit.
kód: FRG08009KV-2
82 Kč 99 Kč
upínací spona
kód: FRG08009KV-3
17 Kč 20 Kč

  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Tabletový systém BESSTER
Mobilní systém pro individuální distribuci pokrmů.
Uchovává teplotu jídla.
Lze mýt v myčce.
Stohovatelný.
Misky lze použít v mikrovlnné troubě.


Obsahuje: horní a spodní díl, oválný talíř, dvě misky, plastová víčka,univerzální popruh(1ks k 4kusům termokazet)

Parametry - stravovacího systému BESSTER

šírka 35,0 cm miska kulatá 0,5 litru
déĺka 40,0 cm miska oválná 1,0 litr
výška 12,3 cm
hmotnost 1730 g
materiá tabletu: ABS plat
materiál misek: polypropylen

Jedinečnost tohoto výrobku spočíva v účelném rozložení nádob (miska na polévku, miska na salát, komopót, přílohu a talíř na hlavní jídlo) do termoizolačního kufru a tým vzníká jedinečný stravovací systém

K stravníkovi sa tak dostane oběd jako na tácu v restauraci nebo jiném stravovacím zařízení. A co je nejdůležitější, dodaná strava je teplá (dochází k minimální ztratě teploty při převozu a manipulaci).

Všetky komponenty tohoto stravovací systém - termosy a misky BESSTER jsoz vyrobeny z potravinársky nezávadných materiálů.Termobox BESSTER má na trhu EU bezkonkurenční postavení co se týče poměru ceny a kvality, vzhledu, jednoduchosti pří manipulaci a použitých materiálů.

Termobox BESSTER je použitelný všude, kde je zapotřebí distribuce hotového porcovaného jídla od výrobce ke strávníkovi s podmínkou zachovaní nejen teploty, kvality a hygieny jídla, ale také estetiky. Např.: nemocnice, DD, LDN, ÚSP a jiná zařízeni, kam je zapotřebí dovážet dobrou hotovou teplou stravu (malé podniky bez jídelny, provozy v terénu).

Termobox BESSTER slouží hlavně pro udržování teploty jídla při transportu ke strávníkovi. Veškeré použité komponenty jsou z potravinářsky nezávadných materiálů s důrazem na lehkou údržbu (mytí v myčce na nádobí). Tvary nádobí a boxu zabraňují vzniku míst pro usazování nečistot a umožňují jednoduchou manipulaci a skladnost (jsou stohovatelné).
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Zákazníci s tímto produktem zakoupili také
Alternativní zboží
Miska
Kód: 1999 797
115 Kč
VYBRAT KATEGORII

0 kusů / 0