Hledáte nejlevnější leteckou jízdenku?

bluesport se počítá dovolená

‌Jaký je nárok na dovolenou Ze zákona, pokud nepatříte do speciální skupiny pracovníků (vesměs jde o zaměstnance státních a příspěvkových…

S prvním dnem letošního roku vstoupila v účinnost koncepční změna zákoníku práce v oblasti dovolené. Jednotkou dovolené bude nově namísto dne pouze hodina. Kromě jiného se

V roce 2021 se změnil výpočet dovolené v zaměstnání. Nárok na dovolenou vzniká v hodinách, za každý „odpracovaný“ týden. Čerpání dovolené je také po hodinách (podle skutečné délky směny).

Spočítejte si v kalkulačce výpočtu dovolené ️ na kolik dní dovolené máte nárok ️ a kolik za ni dostanete ️

Podíváme se společně na to, kdy a jak vzniká nárok na dovolenou, jak je to s dovolenou ve zkušební době. Přidáme jednoduchý výpočet nároku dovolené.

Jaká jsou pravidla pro výpočet nároku na dovolenou v roce 2022, včetně započítávání zameškaných dob jako odpracovaných? Jak se nyní dovolená počítá?

Máme zaměstnance, který si dlouhodobě převádí nevyčerpanou dovolenou z určitého roku do dalšího roku, kdy ji vyčerpá. Každý další rok

MZV ČR českým občanům doporučilo vyhnout se některým konkrétním obcím, ve kterých se potvrdila nákaza koronavirem.

Od začátku roku 2021 platí novela zákoníku práce, které mění podmínky pro výpočet dovolené. Nově je nárok na dovolenou v hodinách (např. 160 hodin dovolené). Mění se i výpočet poměrné části dovolené.

Novela zákoníku práce změnila čerpání dovolené. Přinášíme přehled důležitých změn, o kterých byste měli vědět, než se rozhodnete vzít si volno.

Největší internetový výběr letů

Nejlepší cena zaručená

97% našich klientů doporučuje naše služby

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Kupte si nejlevnější letenky do okouzlujících míst ať už krásou nebo podivnosti.

Ověřit letenky